Orzecznictwo
Chiny ShenzhenYijiajie Electronic Co., Ltd. Certyfikaty
Im Online Czat teraz
Szczegóły Produktu:
Miejsce pochodzenia: JAPONIA
Nazwa handlowa: Fujikura
Numer modelu: AG206-050KPG
Zapłata:
Minimalne zamówienie: 1
Cena: negocjowalne
Szczegóły pakowania: Standardowe pudełko
Czas dostawy: 3-5 Świadczenia
Zasady płatności: L/C, D/A, D/P, T/T, Western Union
Możliwość Supply: 1000 sztuk/miesiąc
Opis
Zakres pomiarowy: 0–50 kPa (około 7,25 psi) Dokładność: ±1,5% pełnej skali
Zasilanie: 5,0 V prądu stałego Wyjście: Napięcie analogowe
Podkreślić:
czujnik ciśnienia piezoresystywnego medyczny
miniaturowy czujnik ciśnienia gabarytowego
Elektroniczny czujnik ciśnienia z gwarancją
Kluczowe cechy
Wysoka stabilność: szeroka kompensacja temperatury, niski dryf, odpowiedni do dokładnych pomiarów.
Kompatybilna wymiana: Pin i opakowanie kompatybilne z serią Fujikura XFGM/XFPM dla łatwej wymiany.
Typowe zastosowania
Sprzęt medyczny (wentilatory, monitora ciśnienia krwi)
Przemysłowe sterowanie pneumatyczne
Urządzenia gospodarstwa domowego i elektronika użytkowa
Urządzenia przenośne zasilane bateriami
Specyfikacja:
Prąd roboczy ≤ 3 mA (5 V)
Kompensacja temperatury 0°85°C; temperatura pracy: -40°125°C
Czas reakcji ≤ 1 ms
Pakiet 6-pin SMD, wymiary 7×7×9,5 mm; przewód ciśnieniowy pionowy, długość 6 mm